![](https://farostoukosmou.com/wp-content/uploads/2019/12/80497006_2727307584163524_1367259072964853760_n.jpg)
Ο Χορευτικός Όμιλος Θεσσαλονίκης γιορτάζει τα 30 του χρόνια και στην Χριστουγεννιάτικη γιορτή του τιμά το Φάρο του κόσμου και το έργο μας. Σας ευχαριστούμε για την στήριξη και την συνεργασια #farostoukosmou #hoth.gr hoth.gr
Ο Χορευτικός Όμιλος Θεσσαλονίκης γιορτάζει τα 30 του χρόνια και στην Χριστουγεννιάτικη γιορτή του τιμά το Φάρο του κόσμου και το έργο μας. Σας ευχαριστούμε για την στήριξη και την συνεργασια #farostoukosmou #hoth.gr hoth.gr